
Підставка для спецій та приправ у пакетиках Чорна | органайзер для кухні | органайзер для спецій
350 ₴
+380 (99) 898-15-00
- В наявності
- Код: PKDS1002
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка для спецій у пакетиках — це зручний органайзер для зберігання приправ, соусів та сумішей у пакетах. Допомагає підтримувати порядок на кухні та швидко знаходити потрібні інгредієнти під час приготування.
Завдяки продуманій конструкції пакетики розміщуються вертикально, не розсипаються та завжди залишаються в полі зору.
Переваги:
Завдяки продуманій конструкції пакетики розміщуються вертикально, не розсипаються та завжди залишаються в полі зору.
Переваги:
- Зручна організація пакетиків зі спеціями
- Швидкий доступ до потрібних продуктів
- Компактне зберігання на кухні
- Підходить для спецій, соусів, супів
- Допомагає підтримувати порядок
- Стильний та практичний дизайн
- Тип: органайзер для спецій
- Призначення: для пакетиків
- Розмір: 173х132х25
- Матеріал: екологічний пластик
- Тип розміщення: настільний
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Універсальна |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 173 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Органайзер |
- Ціна: 350 ₴







